fbpx
Szczegóły i ceny

Mycie okien w domach w Krakowie i okolicach

Mycie okien w domach

Mycie okien w domach wymaga szczególnej staranności. Czyszcząc dla Państwa okna, zwracamy uwagę, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w prywatność domowników, dlatego zewnętrzne przeszklenia myjemy używając kijów teleskopowych i wody demineralizowanej. Ergonomia pracy, poparta ogromnym doświadczeniem, sprawia, że okna wewnętrzne myjemy szybko i dokładnie. Z równie należytą jakością, obsługujemy mieszkania w blokach i kamienicach.

Orientacyjny cennik domy i rezydencje
Typ przeszkleń Obustronnie Jednostronnie
okno jedno-, dwu-, trzyskrzydłowe 15 zł/skrzydło 10 zł/skrzydło
okno balkonowe 20 zł/skrzydło 13 zł/skrzydło
okno dachowe 20 zł/okno 13 zł/okno
Przeszklenia niestandardowe:
powierzchnie nie otwierane,
okna otwierane powyżej 2,5m2/skrzydło - usytuowane pionowo
9 zł/m2 5 zł/m2
Przeszklenia niestandardowe:
świetliki, szklane daszki
- usytuowane poziomo lub pod skosem
15 zł/m2 8 zł/m2

Cena może wzrosnąć w przypadku dużej ilości trudno usuwalnych zabrudzeń. Na usługi cykliczne przyznajemy rabaty od 10 do 25%. Bezpłatny dojazd do klienta obowiązuje na terenie Krakowa i okolic.

Dojazd poza wyżej zaznaczone rejony jest płatny 2 zł/km (w jedną stronę).

Mycie okien w domach – Kraków

Czyste i przejrzyste okna to wyznacznik zadbanego domu. Niestety przez dynamiczny tryb życia, nie mamy wystarczająco dużo czasu na ich systematyczne mycie. W tej sytuacji warto rozważyć naszą ofertę mycia okien na terenie Krakowa. Swoje doświadczenie budujemy od lat podczas systematycznej współpracy z wieloma kontrahentami, o czym świadczą czyste okna w ich domach. Profesjonalne mycie okien w domach na terenie miasta Kraków – sprawdź naszą ofertę.

Zadbamy o Twoje okna!

Grupa naszych specjalistów ma wieloletnie doświadczenie. Podejmujemy się każdego zadania z ogromnym zaangażowaniem i precyzją! Wykorzystywanie licznych technik mycia okien to niezbędny element naszej pracy. Specjalny, profesjonalny sprzęt pozwala na dokładnie czyszczenie bez pozostawiania smug, nawet w najbardziej trudno dostępnych miejscach. Zachęcamy do współpracy, gwarantujemy najwyższą jakość usługi w rozsądnej cenie. Mycie okien w domach to nasza specjalność!

Warto postawić na profesjonalizm

Wykwalifikowany personel posiada uprawnienia do pracy na wysokości, w dodatku bierze udział w systematycznych szkoleniach oraz kursach BHP. Czyste, zadbane okna to wizytówka każdego domu. Warto powierzyć nam to zadanie, aby być w pełni zadowolonym. Wykonujemy swoją pracę szybko, ale dokładnie i starannie, nie naruszając prywatności domowników. Rozsądna cena za usługę oraz profesjonalne podejście pracowników powodują, że klienci chętnie do nas wracają i cały czas korzystają z naszych usług.

 

Kosztorys usługi


W kosztorysie proszę przyjąć, że każde skrzydło to osobne okno. 1 skrzydło = 1 okno / 2 skrzydła = 2 okna / okno dwuskrzydłowe = 2 okna itd. Cena zawiera mycie szyby, ramy, parapetu, uszczelek.

Okna standardowe do 2,5m2


Okna standardowe to okna otwierane, dachowe, balkonowe do 2,5 m2.
 
Ilość kratek nie może być większa od ilości okien. Pole nie zostanie wzięte pod uwagę przy kalkulacji.
Ilość okien z zabrudzeniami nie może być większa od całkowitej ilości okien. Pole nie zostanie wzięte pod uwagę przy kalkulacji.

Przeszklenia niestandardowe - usytuowane pionowo


Powierzchnie nie otwierane, okna otwierane powyżej 2,5 m2/skrzydło.
 
Ilość m2 z kratką nie może być większa od całkowitej ilości m2. Pole nie zostanie wzięte pod uwagę przy kalkulacji.
Ilość m2 z zabrudzeniami nie może być większa od całkowitej ilości m2. Pole nie zostanie wzięte pod uwagę przy kalkulacji.

Przeszklenia niestandardowe - usytuowane poziomo lub po skosem

Przeszklenia niestandardowe


Jeśli posiadasz przeszklenia niestandardowe (powierzchnie nie otwierane, okna otwierane powyżej 2,5 m2/skrzydło, świetliki, szklane daszki) opisz je proszę poniżej:
Mycie przeszkleń niestandardowych wyceniamy indywidualnie. Podajemy cenę po dokładnym omówieniu przedmiotu usługi.

Podana cena jest szacunkowa, dokładne wyceny mycia pobudowlanego/poremontowego wykonujemy osobiście. Prosimy o kontakt.
Koszt mycia przeszkleń standardowych:
Minimalne zamówienie to 100zł. Jeśli Państwa zamówienie jest poniżej tej kwoty, wykonanie usługi wiążę się z dopłatą.
Rabaty
Nasza firma zajmuje się również cyklicznym myciem przeszkleń - stałym utrzymaniem ich w czystości.
Wiąże się to z rabatami od 5 do 25% od kwoty wyliczonej w formularzu. Przedstawiamy ofertę zawsze po pierwszej wykonanej usłudze.

Finalizacja zamówienia


Bezpłatny dojazd do klienta obejmuje Kraków i okolice, zgodnie z załączoną grafiką: Dojazd do klienta poza wyżej zaznaczone rejon jest płatny 2 zł/km (w jedną stronę).
Stan przeszkleń
Jeśli przeszklenia odbiegają od stanu opisanego w formularzu cena może uleć korekcie przed wykonaniem zlecenia i po Państwa akceptacji.
Jeśli decydują się Państwo na wykonanie usługi prosimy o wybranie od jednego do czterech dogodnych terminów. My postaramy się dopasować.
Płatność za usługę odbywa się zaraz po jej wykonaniu. Po kliknięciu „wyślij zamówienie” skontaktujemy się z Państwem w celu dokładnego umówienia terminu.
Minimalne zamówienie to 100zł. Jeśli Państwa zamówienie jest poniżej tej kwoty, wykonanie usługi wiążę się z dopłatą.
0
* Wymagane
Dziękujemy za złożenie zamówienia.