fbpx

MYCIE OKIEN I ELEWACJI

Szczegóły i ceny

Mycie okien w domach w Krakowie i okolicach

Mycie okien w domach

Mycie okien w domach wymaga szczególnej staranności. Czyszcząc dla Państwa okna, zwracamy uwagę, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w prywatność domowników, dlatego zewnętrzne przeszklenia myjemy używając kijów teleskopowych i wody demineralizowanej. Ergonomia pracy, poparta ogromnym doświadczeniem, sprawia, że okna wewnętrzne myjemy szybko i dokładnie. Z równie należytą jakością, obsługujemy mieszkania w blokach i kamienicach.

Orientacyjny cennik domy i rezydencje
Typ przeszkleń Obustronnie Jednostronnie
okno jedno-, dwu-, trzyskrzydłowe 15 zł/skrzydło 10 zł/skrzydło
okno balkonowe 20 zł/skrzydło 13 zł/skrzydło
okno dachowe 20 zł/okno 13 zł/okno
Przeszklenia niestandardowe:
powierzchnie nie otwierane,
okna otwierane powyżej 2,5m2/skrzydło - usytuowane pionowo
9 zł/m2 5 zł/m2
Przeszklenia niestandardowe:
świetliki, szklane daszki
- usytuowane poziomo lub pod skosem
15 zł/m2 8 zł/m2

Cena może wzrosnąć w przypadku dużej ilości trudno usuwalnych zabrudzeń. Na usługi cykliczne przyznajemy rabaty od 10 do 25%. Bezpłatny dojazd do klienta obowiązuje na terenie Krakowa i okolic.

Kraków

Dojazd poza wyżej zaznaczone rejony jest płatny 2 zł/km (w jedną stronę).

Mycie okien w domach – Kraków

Czyste i przejrzyste okna to wyznacznik zadbanego domu. Niestety przez dynamiczny tryb życia, nie mamy wystarczająco dużo czasu na ich systematyczne mycie. W tej sytuacji warto rozważyć naszą ofertę mycia okien na terenie Krakowa. Swoje doświadczenie budujemy od lat podczas systematycznej współpracy z wieloma kontrahentami, o czym świadczą czyste okna w ich domach. Profesjonalne mycie okien w domach na terenie miasta Kraków – sprawdź naszą ofertę.

Zadbamy o Twoje okna!

Grupa naszych specjalistów ma wieloletnie doświadczenie. Podejmujemy się każdego zadania z ogromnym zaangażowaniem i precyzją! Wykorzystywanie licznych technik mycia okien to niezbędny element naszej pracy. Specjalny, profesjonalny sprzęt pozwala na dokładnie czyszczenie bez pozostawiania smug, nawet w najbardziej trudno dostępnych miejscach. Zachęcamy do współpracy, gwarantujemy najwyższą jakość usługi w rozsądnej cenie. Mycie okien w domach to nasza specjalność!

Warto postawić na profesjonalizm

Wykwalifikowany personel posiada uprawnienia do pracy na wysokości, w dodatku bierze udział w systematycznych szkoleniach oraz kursach BHP. Czyste, zadbane okna to wizytówka każdego domu. Warto powierzyć nam to zadanie, aby być w pełni zadowolonym. Wykonujemy swoją pracę szybko, ale dokładnie i starannie, nie naruszając prywatności domowników. Rozsądna cena za usługę oraz profesjonalne podejście pracowników powodują, że klienci chętnie do nas wracają i cały czas korzystają z naszych usług.