fbpx

MYCIE OKIEN I ELEWACJI

Szczegóły i ceny

Mycie elewacji i okien alpinistycznie w Krakowie i okolicach

Mycie elewacji i okien w stylu alpinistycznym na terenie Krakowa i okolic

Nasze doświadczenie, wiedza i kompetencje pozwalają realizować zlecenia na dowolnych budynkach. Wysokość obiektu i trudno dostępne przeszklenia nie stanowią dla nas żadnego problemu. Łącząc techniki dostępu linowego, technologii WaterFed oraz metod tradycyjnych, oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji.

CENNIK OBIEKTY KOMERCYJNE I BIUROWCE

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wycena odbywa się po wizji lokalnej lub drogą mailową. Ceny uzależnione są od cykliczności zleceń, stopnia zabrudzeń, rozmiaru powierzchni, dostępu do elewacji i przeszkleń.

Usługa Koszt
Ceny standardowego mycia(okna i elewacja utrzymywane w czystości, regularnie myte) 1,5 – 5 zł/m2 netto
Ceny mycia z doczyszczaniem trudno usuwalnych zabrudzeń(tynk, silikon, farba, klej, nacieki wapienne, nalot wapienny, zabrudzenia alkaiczne, duże ilości ptasich odchodów) 2,5 – 10 zł/m2 netto

W celu dokładnej wyceny mycia Państwa obiektu prosimy o kontakt.

Mycie okien w biurowcach i obiektach komercyjnych

Na terenie Krakowa i okolic od lat prowadzimy swoją działalność polegającą na myciu okien, elewacji oraz przeszkleń zarówno w domach, jak i biurowcach. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz odpowiednim narzędziom gwarantujemy profesjonalne usługi. Nasi pracownicy posiadają specjalne uprawnienia do prac na wysokościach oraz ukończony kurs BHP. Ich zaangażowanie oraz fachowe podejście wpływa na sukces każdego, powierzonego im zadania. Za pomocą odpowiednich narzędzi, przyborów i maszyn, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie nie sprawia trudności naszej ekipie.

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym myciu okien. Używamy odpowiednich detergentów i ciepłej wody demineralizowanej, co pozwala na usunięcie plam, kurzu, zacieków i innych zabrudzeń, które ciężko zmyć zwykłymi, domowymi metodami. Podejmujemy się również mycia elewacji na terenie Krakowa, nawet na dużych powierzchniach i w trudno dostępnych miejscach. Żadnego problemu nie stanowi dla nas wysokość obiektu. Łączymy techniki dostępu linowego, technologii Water Fed oraz metod tradycyjnych.

Postaw na sprawdzoną jakość!

Dbamy o to aby zlecone nam zadania zawsze były wykonane na wysokim poziomie. W X-Clean stawiamy sobie za cel pełne zadowolenie klienta poprzez dobrze wykonaną pracę. Posiadamy szerokie zaplecze asortymentowe pozwalające nam na dokładność i precyzję. Oferujemy mycie okien alpinistyczne na terenie miasta Kraków. To praca na wysokości przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Często tradycyjne metody nie wystarczą i wówczas wkraczamy z odpowiednim sprzętem. Oferujemy szybką, sprawną oraz co ważne – dokładnie wykonaną usługę za bardzo rozsądną stawkę!